top of page

sejas manuālās modelēšanas studija

Kādām vecumam ir paredzēta Split masāža?

Split masāžai nav vecuma ierobežojumu. Mūsu esošie klienti ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem.

Kādu kosmētiku Jūs izmantojiet?

Procedūras laikā tiek pielietotas ēteriskās eļļas komforta palielināšanai un organisma harmonizēšanai! 
Kosmētika kas tiek pielietota procedūras laikā ir ekskluzīva, izgatavota pēc studijas individuāla pasūtījuma, satur tikai naturālus produktus, bez parabeniem, bez ķīmiskiem konservantiem, ar ēterisku eļļu mitrinošu kompleksu un vitamīniem. 

Apmeklējuma laikā kosmētikas noņemšanai un ādas attīrīšanai tiek izmantots “Attīrošs ūdens jūtīgai ādai”, sejas ādas nomierināšanai un pH līmeņa normalizēšanai - hidrolāti. Vakuuma masāžas laikā - naturālās augstākās kvalitātes eļļas ar ēteriskas eļļas pilienu. 

Cik ilgi saglabājās rezultāts?

Rezultāta saglabāšanai apmeklējumu biežumu var samazināt līdz vienai reizei divās vai trīs nedēļās. Ka arī piedāvājam apmācīties mūsu semināros un veikt masāžu pašrocīgi.

Cik apmeklējumi ir nepieciešami rezultāta sasniegšanai?

Rezultāta sasniegšanai nepieciešami 3 – 7 apmeklējumi, bet izmaiņas var redzēt jau pēc pirmās reizes. 3 līdz 7 masāžu kursa ietvaros apmeklējumi ierasti notiek vienu reizi nedēļā, bet ne biežāk, kā vienu reizi trijās, četrās dienās.

Kas mani sagaida apmeklējuma laikā?

Mums ir vairāki masāžu veidi, no kuriem vispopulārākā ir Klasiskā Split masāža, kas sākas ar vecumu saistīto sejas izmaiņu diagnostiku, turpinās ar sejas manuālās plastikas Split masāžu, īpašu uzmanību pievēršot iepriekš noteiktām vecuma izmaiņām, ka arī mēs veicam pirms un pēc foto, izmaiņu fiksēšanai. Procedūras laiks 75 min.

Ko Jūs piedāvājiet?

Mēs piedāvājam jaunu pakalpojumu ar lieliskiem rezultātiem cīņā ar sejas vecuma izmaiņām, bez injekcijām, bez aparātiem un bez kosmētikas. Tikai rokas un sejas dziļā masāža, kam klāt pievienojam fizio teipus, vakuuma bankas un vingrojumus.

Kādā vecumā vislabāk sākt apmeklēt Split masāžu?

Un kādā vecumā sākt nodarboties ar sportu? Atbilde ir pašsaprotama: jo ātrāk, jo labāk. Formu ir krietni vienkāršāk uzturēt sev vēlamajā līmenī salīdzinot ar tās atgūšanu. Ar Split masāžu ir tā pat kā ar sportu, vienīgi orientēta uz seju un izpildās savādāk. Pirmajās dienās pēc Split masāžas apmeklēšanas tā pat, kā pēc pirmajām sporta treniņiem, Jūs jutīsiet katru savas sejas muskuli. Ko tādu Jūs iepriekš nebūsit izjutuši, un tieši tad nāks atklāsme, ka arī seju ir nepieciešama uzturēt, tā pat kā ķermeni. Nodarbošanās ar sportu nav tikai skaista auguma iegūšana vai veselības jautājums, tas ir kompleksi, un seja ir neatņemama Jūsu ķermeņa daļa, burtiski. Vai visi nodarbojas ar sportu? Viennozīmīgi, nē! Tā ir katra indivīda izvēle, bet viennozīmīgi varam apgalvot, ka trenēt ķermeni un seju ir iesakām ikvienam.

Cik bieži apmeklēt Split masāžu?

Kad Jūs sākat nodarboties ar sportu, intensitātei ir jābūt samērā augstai un ar noteiktām pauzēm, lai dotu iespēju muskuļiem atjaunoties, jo procesi ķermenī notiek ne tikai treniņu laikā. Viss tas pats ir arī ar seju! Ierodoties uz pirmo Split masāžu, pēc vienas stundas darba ar Jūsu seju, pēcāk sejai ir jādot iespēju vismaz 3 dienas darboties un atjaunoties pašai. Mēs iesakām sākotnējā kursa ietvaros Split masāžu veikt 1 vai 2 reizes nedēļā un apmeklēt kopumā 4-6 reizes. Pēc tam intensitāti var samazināt un apmeklēt Split masāžu reizi divās, trīs vai pat 4 nedēļās. Tas vis ir individuāli. Un pat, ja izlaidīsiet 2-3 mēnešus, ar divām līdz trim nodarbībām būs pietiekami sejas formas atgūšanai.

Vai Split masāža var sniegt rezultātu ikvienam?

Vairums cilvēku tic treniņu pozitīvai ietekmei, tādēļ fitnesa klubi ir atrodami katrā pilsētā, rajonā. Vai treniņi sniedz rezultātu ikvienam? Pamatā – jā, bet rezultāts katram būs atšķirīgs. Sevi var salīdzināt tikai un vienīgi ar pašu sevi. Jebkurā gadījumā nodarbības ķermenim un sejai noteiktā laikā dos savus

augļus – labāks izskats un pašsajūta, gandarījums par sasniegto. Daudzi uzsāk sporta nodarbības, bet drīzumā pārtrauc, jo treniņu apmeklējums var šķist nogurdinošs un fiziski grūts, vēlamais rezultāts – nesasniedzams, nemaz nerunājot par mūžīgo laika (ne)esamības jautājumu. No savas puses pretī

liekam iespēju vienas stundas Split masāžas laikā, ko pavadāt guļus uz kušetes ar nomierinošas mūzikas klausīšanos un dziļo iedarbību uz sejas un kakla muskuļiem, iegūsiet milzīgu enerģijas devu un labu noskaņojumu (līdzīgi, kā pēc sporta nodarbībām), galvenais ir neslinkot

bottom of page