sejas manuālās modelēšanas studija

Ķermeņa procedūras 

Ieprieciniet sevi ar ķermeņa procedūrām un masāžām. Piedāvājam Jūsu uzmanībai lielu procedūru klāstu sākot no klasiskām ķermeņa masāžām līdz organisma attīrošu detoks ietīšanu. ​

Mēs zinām, kā par Jums parūpēties!

Ķermeņa modelējošā masāža

Ķermeņa modelēšana - darbs ar problēmu zonām. 

Šī procedūra vērsta uz konkrētu ķermeņa zonu uzlabošanos, formu un reljefu maiņu, celulīta un tauku šūnu mazināšanu, ādas tonusu un tvirtumu. 

Piedāvājumā ietilpst: 
1. Sausais pīlings ar birsti - atmirušo šūnu noņemšana, ādas elpošanas uzlaboša, asinsrites palielināšana, limfu atteces stimulācija. Pīlings ir nepieciešams tauku dedzinošā maisījuma vieglākai uztverei.
2. 12 ēterisko eļļu tauku dedzinošā maisījuma uzklāšana uz problēmu zonām. Ēteriskās eļļas, atšķirība no citām vielām, viegli iekļūst caur ādu (pateicoties savām vieglām molekulām) tauku audos un uzlabo vielmaiņas procesu un efektīvi strādā pie tauku šūnu mazināšanas. 
3. Problēmu zonas manuālā masāža - audu iesildīšana, darbs ar zemādas taukiem, limfu sistēmas iedarbināšana. 
4. Vakuumu banku masāža - asinsrites uzlabošana, lieko šķidrumu izvadīšana, audu saspringumu vietu mazināšana. 
5. Kompreses uzklāšana uz problēmu zonām. 
- Aktīva mikro cirkulācija
- Liekā šķidrumu izvadīšana
- Tauku nogulšņu mazināšana
- Apjomu mazināšana
- Tonizējošs efekts un ādas tvirtums. 

Medus masāža

KĀ medus masāža iedarbojas uz mūsu ķermeni?

 

1) Šī procedūra baro, nostiprina un uzlabo ādas stāvokli.

2) Medus masāža lieliski iedarbojas uz asins un limfātisko sistēmu, izvada toksīnus.

3) Ir ļoti labs veids, kā cīnīties ar celulītu un samazināt zemādas tauku slāni.

Medus masāža ir lielisks piedzīvojums, lai radītu prieku, veselību un skaistumu Jūsu ķermenim! 

Ķermeņa estētiskā teipošana

Izvadīt no ķermeņa lieko ūdeni un ieraudzīt savu skaisto ķermeni tagad ir vienkārši!

 

Lai precīzāk saskatītu rezultātu, meistars piedāvās pirms un pēc teipošanas uzņemt foto un/vai veikt mērījumus ar mērlenti. Kā arī klienti paši norāda uz zaudēto apjomu gan pēc sajūtām, gan pēc apģērba.


Zonas, uz kurām uzstāda teipus korekcijai un modelēšanai:
1) kakla siluets – no dubultzoda;
2) dekoltē siluets – veido ergonomisku stāju;
3) grācija – vidukļa apjoma korekcija;
4) vēders;
5) dibens;
6) kājas;
7) rokas.
Viena seansa laikā maksimāli var "noteipot" divas zonas (60min.) Rezultāts būs saskatāms, jau pēc pirmā apmeklējuma, bet labāka rezultāta sasniegšanai ir nepieciešams iziet kursu, kas sastāv no 3-6 seansiem. Izejot kursu, teipus pie speciālista varēs noņemt bez maksas.


Teipošanu veic SPA speciāliste Natālija Ravič. Diplomu sejas un ķermeņa teipošanā ieguvusi Sanktpēterburgā
- "Medical Taping Concept" Medical taping course C (Cosmetology kinesiology taping face & body).


Nāciet, un izmēģiniet estētisko teipošanu!

Apkakles zonas masāža

Procedūra vērsta uz apkakles zonas stāvokļa uzlabošanos, plecu muskuļu atslābināšanos, asinsrites un limfu teces uzlabošanos, muskuļu spazmu noņemšanu dekoltē un plecu zonā. Rezultātā uzlabojas stāja, mazāk sāp galva, ķermenim piemīt viegluma sajūta. Ka arī darbs ar apkakles zonu palīdz mazināt "dubulto" zodu un uzturēt dekoltē zonu skaistāku un slaidāku. 

"Apkakles zonas masāža" + "Estētiskā teipošana"

Vai vēlaties skaistu un veselīgu stāju, skaidri saskatāmu sejas ovāla līniju un tikt vaļā no tūskas uz sejas?

Piedāvājam estētisko teipošanu un masāžu vērstu uz stājas uzlabošanu, "otrā" zoda un tūskas mazināšanu, un sejas ovāla akcentēšanu.

Pierakstieties uz apvienoto "Apkakles zonas masāža" un "Estētiskā teipošana" pakalpojumu un saņemiet izmaiņas jau pēc pirmā apmeklējuma!


Pierakstoties uz šo apvienoto pakalpojumu, teipu noņemšana pēc 3-5 dienām ir bez maksas.

Ķermeņa Klasiskā masāža

Klasiskā ķermeņa masāža darbam ar muguru, rokām un kājām.

Ķermeņa masāža vecina organismu atjaunināšanu un spēka pieplūdumu, labvēlīgi ietekmē visas organisma funkcijas kopumā - asinsriti, limfas atteci, orgānu vielmaiņu un muskuļu atslābināšanu.

 

Masāža veicina pārliecību un ticību rītdienai, sniedz dziļu un mierpilnu atpūtu, kas ikdienā mūsdienīgam cilvēkam ir diezgan būtiski.

Dziļā atslābinošā ķermeņa masāža

Masāža grūtniecēm

Masāža grūtniecēm ir vērsta uz muguras un kāju muskuļu atslābināšanu un visa ķermeņa kopējo relaksāciju.

Grūtnieces bieži saskarās ar pārdzīvojumiem sakarā ar gaidāmām izmaiņām, kas izriet no hormonālā fona izmaiņām, un kādēļ var sākties bezmiegs vai nespēja rast iespēju atslābināties. Masāža grūtniecēm palīdz pavadīt šo brīnišķīgo dzīves periodu emocionāli nosvērtā stāvoklī un ķermenim vieglāk tikt galā ar notiekošām izmaiņām.

Masāža grūtniecēm ir īpaši rekomndējama muguras un/vai galvas sāpju gadījumā, kā arī tūskas gadījumā. Masāžu var veikt sākot ar 13. nedēļu.

Masāžas ar tauku dedzinošu maisījumu

Masāžas ar tauku dedzinošu maisījumu ir vērsta uz figūras korekciju, tūskas mazināšanu ķermenī, tauku šķelšanu un toksīnu izvadi.

 

​Ēterisko eļļu molekulas ir salīdzinoši sīkas, kas ļauj tām iekļūt šūnās un mijiedarboties ar DNS, RNS un gēniem, palīdzot šūnai iegūt nepieciešamo barību, izvadīt lieko un kļūt veselīgākai. Ēteriskās eļļas mijiedarbojas ar daudzām organisma sistēmām, tai skaitā ar fermentiem, endokrīno un imūno sistēmu. Tādēļ ietīšanai ar ēteriskām eļļām piemīt ļoti spēcīga iedarbība uz organismu un tiek sasniegti estētiski rezultāti veselīgā veidā, jo ēteriskās eļļas ir organisks un naturāls produkts.

«Taukus šķelošā», t.i. lipolītiskā ar limfdrenējošu efektu – 
Lipolītiskie: Greipfrūti rozā un klasiskais, Petitgreina, Citronzāle un Bergamote (+ādas tonizācija un liftings), Rūgtais apelsīns – pret raupja «apelsīna mizas» efekta
Limfodrenāža un sašķelto tauku izvade: Kadiķa ogas un skujas, Fenhelis (+toksīnu izvade un pret
pašsaindēšanos), Ciprese, Rozmarīns (+ pārējo drenējošo ēteru sinerģiska aktivēšana), Selerija (+vielmaiņas paātrināšana)
Ingvers – asinsrites un toksīnu izvades paātrinātājs
Visas studijā izmantotās ēteriskās eļļas ir organiskas.

PIEVĒRSIET UZMANĪBU: Dažas dienas pirms un pēc procedūras ir obligāti jādzer daudz ūdens!!!

Masāžas ar sedatīvo maisījumu

Masāža ar sedatīvu maisījumu ir vērsta uz pilnīgu visu organisma sistēmu atslābināšanu, prāta un nervu sistēmas nomierināšanu, ļauj ieiet meditatīvā stāvoklī, aizsargātības un bezrūpības sajūtu pastiprināšanu un organisma spēku atgūšanu.

 

Mūsdienu pasaule diktē savus noteikumus, mēs izmantojam mobilās un portatīvās ierīces, vienlaicīgi veicam vairākas darbības un katram no mums ir vairākas lomas, kuras mēs izvēlamies paši vai tās nosaka mums apkārtējais sociums. Vai tik nesanāk tā, ka apkārtējās pasaules straujajā ritmā mums nav iespējas apstāties, ievilkt elpu un apskatīties apkārt? Cilvēki arvien retāk spēj paši sevi nomierināt, palēnināt iekšējo ritmu, izlīdzināt elpošanu, gulēt bez miega traucējumiem vai ātri aizmigt.


Piedāvājam Jums pilnvērtīgu organismu restartu ar naturālo organisko ēterisko eļļu palīdzību. Ēterisko eļļu molekulas ir salīdzinoši sīkas, kas ļauj tām iekļūt šūnās un mijiedarboties ar DNS, RNS un gēniem, palīdzot šūnai iegūt nepieciešamo barību, izvadīt lieko un kļūt veselīgākai. Ēteriskās eļļas mijiedarbojas ar daudzām organisma sistēmām, tai skaitā ar fermentiem, endokrīno un imūno sistēmu.
Ēteriskām eļļām ir pa spēkam pārlādēt un uzlādēt Jūsu organismu sniedzot pilnvērtīgu atpūtu, iespēju ieraudzīt pasauli no cita skatu punkta.

 

​DEEP-RELAX maisījums – dziļi relaksējošām (sedatīvām) procedūrām un apkakles zonas masāžai

Sedatīvie (palēnina smadzeņu darbības procesus, nomierina prātu): Baldriāņi, Cipriols
Harmonizē, sabalansē: Lavanda, Dhavana
Mentālā atslābināšanās, miers, nomierinājums: Mirte, Atlasa ciedrs, Virdžīnijas ciedrs
Iedziļināšanās iekšējā pasaulē (meditatīvais stāvoklis): Sandāls, Mirre
Jutekliskums: Ilang-Ilangs
Drošības sajūta: Peru balzāms, Benzois, Medus strops, Stīraks
Rāmums: Mandarīns, Mimoze
Spēku atjaunošana: Apelsīni rūgtais un saldais
Sasildošie: Ingvers, Muskatrieksts
Eiforiskie: Rožu koks, Franžipāns

PIEVĒRSIET UZMANĪBU: Pēc šīm procedūrām nav ieteicams uzreiz sēsties pie stūres!!!

Detoks masāža

Detox masāža (toksīnu un šlakvielu izvadīšana no organisma)

Toksīni ir indes, kas ir kaitīgas organismam un apskauj mūs no visām pusēm – nekvalitatīva pārtika, ūdens, sadzīves ķīmija, neorganiska kosmētika, medikamenti utt. Toksīni ir viens no galvenajiem ienaidniekiem organismam, tie rada daudzas slimības, sliktu pašsajūtu un izskatu. Mūsu organisms ir veidots tā, lai tas spētu atbrīvoties no šīm kaitīgajām vielām patstāvīgi, taču mūsdienās toksīnu daudzveidība ir pārāk liela, un organismam ir nepieciešama kāda palīdzība tāpēc talkā nāk dažādas DETOX programmas.

 

Piedāvājam Jums DETOX organisma attīrīšanu, izmantojot ķermeņa masāžu, kā rezultātā asinsritē iekļūst dažādas aktīvās vielas. Esteri ir vieglas molekulas, kas iekļūst šūnās un mijiedarbojas ar DNS, RNS un gēniem.

 

!!!Iesākot detoksikācijas ceļu ar esteri PĀRLIECINIETIES, ka dzerat pietiekami daudz ūdens (vismaz 2l dienā). Tas palīdzēs organisma limfātiskajai sistēmai izvadīt toksīnus, kuri nokļūs tajā pēc procedūras.

DETOX toksīnu un šlakvielu izvadīšana no organisma:

Aknu attīrīšana un aizsardzība: Kurkuma

Nieru attīrīšana: Salvija

Žultspūšļa stimulācija: Vērmeles

KZT darba uzlabošana: Fenhelis, Ingvers, Dilles

Holesterīna izvadīšana: Citrons, Apelsīns

Vielmaiņas paātrināšana un uzlabošana: Timiāns, Melnie pipari

Ādas attīrīšana: Burkānu sēklas

Sāļu izvadīšana no locītavām: Грушанка
Elpošanas sistēmas attīrīšana: Ciprese, Ньяол

Asinsvadu un sirds stiprināšana: Piparmētra

Muskuļu, audu un nervu sistēmas stiprināšana: Kalmes 

Refleksoterapija - pēdu masāža

Pēda ir miniatūra ķermeņa karte un ir saistīta ar visām organisma sistēmām, šī nervu saite ar iekšējiem orgāniem ļauj tos labvēlīgi ietekmēt. Ar refleksoterapijas palīdzību var efektīvi cīnīties ar stresu, uzlabot cilvēka emocionālo stāvokli, atbrīvot no blokādēm un atjaunot enerģētisko līdzsvaru.

 

Šīs terapijas kurs ir īpaši ieteicams stresa radīto sāpju mugurā un galvassāpju gadījumā.

Please reload

©splitmassage