sejas manuālās modelēšanas studija

Būtiskākais etaps efektīvam darbam ar seju ir sejas mīksto audu diagnostika. Visas ārējās izmaiņas uz sejas notiek dēļ strukturālajām izmaiņām sejas dziļajos audos – muskuļos, saitēs, tauku maisiņos, fascijās, galvaskausa šuvēs utt.

Semināra laikā ar speciālista palīdzību Jūs varēsiet apgūt patstāvīgu savas sejas diagnostiku, aizpildīt diagnostikas karti, pamatojoties uz kuru varētsiet veikt pašmasāžu un sekot līdzi saviem rezultātiem un izmaiņām.Visi pielietojamie pašmasāžas paņēmieni tiek veikti uz Split masāžas metodes pamata, ko arī apgūsiet semināra laikā un veikt patstāvīgi. Semināra nobeigumā Jūs dāvanā saņemsiet mācību video.

Teipi, kas ilgstoši tiek izmantoti fizioterapijā, palīdz mums saglabāt sejas jaunību un skaistumu.
Estētiskā teipošana ir lielisks instruments cīņā ar vecuma izmaiņām. Vairāku gadu garumā mēs attīstām un meklējam efektīvākos paņēmienus teipu, krossu un panču izmantošanā. Diemžēl, Split masāžas apmeklējuma laikā apmācīt klientu pareizi izmantot visas teipu priekšrocības nav iespējams, tādēļ aicinām Jūs apgūt teipošanas iespējas semināra laikā.

Paš-masāža ar estētiskajām vakuuma bankām ir vienkārša izpildē un ļoti iedarbīga sejas skaistuma uzturēšanā.

Semināra laikā Jūs saņemsient iemaņas paš-masāžas veikšanai ar vakuuma bankām, sapratni kāpēc tiek veiktas tieši šādas kustības, kas un kāpēc notiek ar seju un ar vecumu saistītām izmaiņām.

Tādējādi veicot pašmasāžu mājās Jūs būsiet pārliecināta sevī un savā rīcībā. Jūs zināsiet kam pievērst uzmanību, lai izvērtētu rezultātus katrai atsevišķai kustībai, un priecāties spoguļa atspulgam katru dienu.

Aicinām Jūs apgūt lielisku veidu, kā uzturēt sejas formu uz ilgiem gadiem mājas apstākļos. Šīs zināšanas un iemaņas lieliski noderēs ikdienā un palīdzēs formulēt jaunus ieradumus, kas palīdz saglabāt sejas skaistumu un jaunību.

Daudzi no Jums jau ir dzirdējuši par šo instrumentu cīņā ar novecošanas un pat ir mēģinājuši veikt to patstāvīgi izmantojot rakstus un video no interneta.

Lielākais izaicinājums slēpjas tajā, ka sejas fitnesa un citu tehniku izpildei ir nepieciešamas anatomijas un novecošanās biomehānikas zināšanas. Vienas un tās pašas kustības var kādam palīdzēt un citam kaitēt.

Please reload

©splitmassage