Par projektu "Manuālās modelēšanas studija Split massage"

Mēs visi zinām, ka sejas jaunības un skaistuma saglabāšanas vai atgūšanas veidi ir individuāli. Sejas un vecuma izmaiņas ir ļoti dažādas, tieši tāpēc vispārpieņemtie paņēmieni der ne katram no mums.
Plastiskās ķirurģijas vai invazīvās kosmetoloģijas pakalpojumu klāsts ir pieņemams ne visiem, zinot cik nopietnas iejaukšanās viņi veic un varbūtību nodarītu sev pāri.


Split massage studijas pakalpojumi ir balstīti uz manuālām jeb roku tehnikām darbam ar sejas dziļiem audu slāņiem. Split masāža ir tapusi apvienojot pieeju un paņēmienus no estētiskās osteopātijas,

fizioterapijas, manuālās terapijas, sejas fitnesa un masāžu tehnikām, lai katrs sejas manuālas plastikas meistars varētu sniegt, tiešu Jums piemeklētu pieeju rezultāta sasniegšanai.


Jūs varat būt 25 gadus vecs/a un vēlēties pēc iespējas attālināt vecuma pazīmju parādīšanos uz sejas, vai vecāks/a, kad uz sejas jau ir parādījušās manāmas noguruma vai vecuma izmaiņas.


Neatņemama mūsu pakalpojuma sastāvdaļa ir diagnostika pirms un pēc procedūras, tās laikā Jūs varat dalīties ar savām personīgām vēlmēm un redzējumu, mēs tās apvienojam ar mūsu novērotajām vecuma izmaiņām un pievēršam tam pastiprinātu uzmanību rezultāta sasniegšanai.


Katra seja un tās vecuma pazīmes ir neatkārtojamas, tādēļ pakalpojuma laikā tiek pielietotas tieši Jums piemērotie paņēmieni, pozitīvu izmaiņu iegūšanai jau pēc pirmā apmeklējuma.


Jūsu vēlamais rezultāts tagad ir sasniedzams! Pierakstieties un gaidām Jūs "Split Massage" studijā.
Atcerieties, Jūsu sejas ir Jūsu vizītkarte, jo labāk Jūs izskatāties, jo labāk un pārliecinātāk jutīsities.


Lai Jums izdodas šī diena un tiekamies "Split massage" studijā.

sejas manuālās modelēšanas studija

©splitmassage